2-06-20
Gm. Czersk. Zgłoszenia do 15 czerwca
Zaproszenie do wzięcia udziału
w Dyskusyjnym Klubie Książki On-line

Serdecznie zapraszamy na nietypowe spotkanie on-line  Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 23 czerwca br. o godzinie 17.00.

Spotkanie odbędzie się w formie wirtualnej i każdy kto będzie chciał uczestniczyć  w naszym spotkaniu proszony jest o wysłanie maila do 15-tego czerwca br. na adres [email protected] Proszę w treści maila umieścić:  imię, nazwisko, adres, nr telefonu i przesłanie podpisanej zgody na wykorzystanie wizerunku i przetwarzanie danych osobowych https://bit.ly/wizerunekzgoda

Osoby, które zgłoszą się do tego terminu otrzymają kod umożliwiający połączenie się z naszym klubem i włączenie się do dyskusji on-line.

Niezbędne wymagania techniczne to:  minimum Windows 7, podłączenie do kamerki i mikrofonu.

W czerwcu klasyka literatury polskiej, dyskutować będziemy o opowiadaniach Jarosława Iwaszkiewicza. Wybraliśmy dwa  opowiadania: „Brzezina” oraz „Panny z Wilka”, o których porozmawiamy podczas spotkania on-line.

Zachęcamy do przeczytania również pozostałych opowiadań autora. Książki dostępne są do wypożyczenia w Bibliotekach w Czersku, Rytlu i Łęgu. Oczywiście ilość woluminów jest ograniczona.

Można obejrzeć ekranizację opowiadania „Brzezina” i  przyłączyć się do dyskusji  w czerwcu.

poniżej link do filmu

https://www.youtube.com/watch?v=yrZvvBTUDzQ

Zachęcamy do lektury lub obejrzenia ekranizacji i oczywiście serdecznie zapraszamy do wspólnej dyskusji  on-line dnia 23 czerwca br. o godzinie 17.00.

Od każdej osoby biorącej udział wymagana jest podpisana zgoda na wykorzystanie wizerunku oraz przetwarzanie danych osobowych.

https://bit.ly/wizerunekzgoda

Gminne Centrum Kultury
Biblioteka Publiczna w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.