14-06-18
Gm. Czersk. Zdarzenie na berlince
Zasłabł w trakcie jazdy, starosta skieruje
mężczyznę na badania

Kierujący osobowym citroenem zasłabł w trakcie jazdy. Samochód prowadzony przez mieszkańca gm. Czersk zjechał na przeciwny pas ruchu, uderzył w znaki i zatrzymał się poza pasem drogowym na terenie leśnym.  

Rzecznik chojnickiej policji informuje, że do zdarzenia doszło wczoraj (13.06) wieczorem na berlince (trasa Chojnice – Czersk) w obrębie skrzyżowania z drogą prowadzącą do Zapory. Starszy mężczyzna był trzeźwy, jechał w kierunku Czerska. Podróżowała z nim kobieta.


Fot.: www.twitter.com/KP_PSP_Chojnice

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy. W takich przypadkach jak wyżej opisany starosta kieruje daną osobę na badania. Dopiero po ich przeprowadzeniu i otrzymaniu wyników zostaje później podjęta decyzja w sprawie ewentualnego zwrotu prawa jazdy.

(red)
Fot.
www.twitter.com/KP_PSP_Chojnice, nadesłaneMateriały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.