6-10-20
Gm. Czarna Woda. Zdjęcia z koncertu - poniżej
Zbiórka na rzecz Olka. Wkrótce 3 mln zł, brakuje
jeszcze 6,5 mln zł - statystyki

Publikujemy wpis z profilu organizatorów zbiórki na rzecz Olka z Czarnej Wody chorującego na rdzeniowy zanik mięśni (SMA).

„Przychodzimy do Was ze statystykami naszego Oleczka
W minionym tygodniu działo się wiele dobrego. Tosia uzyskując swoje wymarzone 100% przekazała Olusiowi grupę licytacyjną z cudownymi #aniołyTosi, natomiast nasza najbliższa sąsiadka - Ola, po wspaniałej wiadomości o wystarczającej ilości zebranych środków na operację serduszka, ofiarowała nam swoje eventy, z jednoczesnym wsparciem fantastycznej #brygadyOli.

Natomiast Olusiowi od ostatniego podsumowania przybywało średnio 20 695,86 zł, a na chwilę obecną mamy 2 960 950 zł!!! Lada moment pakujemy 3 walizkę!

- nie możemy wyjść z podziwu Waszych średnich wpłat, których kwota wynosi średnio 74,58 zł!
- Olusia wsparło Was już 36 694 osób! W Chojnicach też Was tyle jest! Kto z Chojnic wpłaca #5dlaOleczka, a kto nie, to tym bardziej!

Mimo tylu dobrych wieści i Waszego ogromnego zaangażowania, planowany koniec zbiórki ma nadal odległy koniec... 22 sierpień 2021 to na chwilę obecną data Oleczka.

Niespełna 3 kg dzielą Olusia od bezpiecznego podania leku, więc wspólnie musimy zrobić wszystko, co w naszej mocy, by naszemu uśmiechniętemu Bohaterowi udało się jak najszybciej zebrać 9,5 mln złotych !
Wierzymy, że razem z Wami się uda!

Olka wspieramy tutaj:
www.siepomaga.pl/olus-sma

www.facebook.com/OleczekPokonaSMAPublikujemy również zdjęcia z ostatniego wydarzenia muzycznego
na rzecz Olka - Koncert Charytatywny w Skarszewach:


https://www.facebook.com/media/set/?vanity=OleczekPokonaSMA&set=a.111381813963076

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.