Ogłoszenie
Zbiórka odpadów ponadgabarytowych w terminie

Zakład Usług Komunalnych sp. z o.o. w Czersku uprzejmie informuje, że zaplanowana w harmonogramie wywozu odpadów na rok 2020 zbiórka odpadów ponadgabarytowych (z tzw. wystawki) odbędzie się zgodnie z wyznaczonym harmonogramem, tj.

Jednocześnie, z uwagi na zamknięcie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, proszę o zwrócenie szczególnej uwagi na fakt, że zbiórka obejmuje trzy frakcje odpadów, które zwyczajowo przyjmowane były do PSZOK, tj. opony (do 8 szt. z jednego gospodarstwa domowego), odpady ponadgabarytowe (meble, dywany, wózki dziecięce, itp.) oraz kompletne urządzenia elektroniczne i elektryczne.

W przypadku dużej ilości wystawionych odpadów, ich odbiór odbywać się będzie do późnych godzin popołudniowych, a w razie potrzeby, ich zbiórka z danego rejonu zostanie sukcesywnie wydłużona na kolejne dni.

Zbiórka odpadów wielkogabarytowych nie obejmuje części samochodowych (zderzaki, szyby samochodowe, siedzenia, itp.) oraz odpadów remontowo-budowlanych (gruz, okna, umywalki, miski ustępowe, wanny, itp.)

Przypominam o konieczności, wystawienia odpadów przed posesję do krawędzi jezdni lub w miejscu usytuowania pojemników do godz. 6.00 w dniu odbioru.

UM w Czersku
ZUK w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.