11-10-21
Powiat chojnicki. Zderzenie osobówki z autobusem w pow. chojnickim
Nissan został skradziony w Redzie. Mężczyzna trafił za kratki

Zatrzymany sprawca, który kierując osobowym nissanem doprowadził do zderzenia z szkolnym autobusem, trafił za kratki na okres trzech miesięcy. O jego dalszych losach zdecyduje sąd.

Potwierdziły się podane przez nas informacje o tym, że auto uczestniczące w ubiegłym tygodniu w zdarzeniu w Sławęcinie w pow. chojnickim (zobacz artykuł – TUTAJ) pochodziło z kradzieży.

Nissan Qashqai został skradziony w Redzie. Kierujący nim mężczyzna, mieszkaniec woj. kujawsko-pomorskiego został przetransportowany do KPP w Wejherowie, gdzie został rozliczony przez policjantów z w/w kradzieży. Na razie, najbliższe trzy miesiące spędzi za kratkami, w związku z zastosowaniem wobec niego aresztu tymczasowego. Odpowie za swój czyn w warunkach recydywy.

Z kolei chojniccy funkcjonariusze rozliczać go będą za spowodowanie zderzenia z autobusem szkolnym wiozącym dzieci na wycieczkę.

(red)
Fot. KP PSP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.