Artykuł reklamowy
Szukasz solidnych mebli w dobrej cenie?
Zimowe wyprzedaże mebli KLOSE
w dniach od 1 do 13 lutego (OFERTA, ZDJĘCIA)


Zapraszamy na zimowe wyprzedaże mebli KLOSE w dniach od 1 do 13 lutego.

Czyścimy magazyny, ostatni raz oferujemy tak dużo za tak niewiele!

Stoły i krzesła z rabatami do 50%!                       

Kiermasz mebli KLOSE w Czersku przy ulicy Szkolnej 13               

Czynny od poniedziałku do soboty w godz. wt.- pt: 11.00-17.00, sb.: 9.00-13.00

Specjalne ceny tylko do 13 lutego.       

Meble KLOSE to najlepsze meble dla Ciebie i twojej rodziny.       

Grupa KLOSE jest producentem wysokiej jakości kolekcji mebli z litego drewna, w trzech zakładach o ponad stuletniej historii. Najlepsze tradycje polskiego meblarstwa, wrażliwość na potrzeby użytkowników i rygorystyczne egzekwowanie zasady wysokiej jakości, to kapitał, dzięki któremu Grupa KLOSE, od początku swojego istnienia, buduje swój niepowtarzalny wizerunek.

Dzięki niezwykłej elastyczności produkcji meble KLOSE tworzone są pod konkretne zamówienie Klienta, z uwzględnieniem jego wymagań i potrzeb. Tutaj „serią” jest pojedynczy produkt, a każdy detal od pierwszego cięcia, po gotowy element, tworzony jest z myślą o konkretnym użytkowniku.

Najcenniejsze meble, o najwyższej jakości to meble z drewna litego lub z udziałem oklein naturalnych. Wie o tym firma KLOSE, która jest wierna swojej tradycji w wyborze materiałów, bazując na drewnie i jego pochodnych. Przepełnione magią drewna kolekcje nadadzą wnętrzu ciepły i przytulny charakter, wnosząc w przestrzeń domu harmonię i niepowtarzalny styl. Jakość użytych surowców sprawia, że meble KLOSE będą dla domowników źródłem zadowolenia i satysfakcji przez długie lata.

Meble KLOSE można znaleźć w najlepszych salonach meblowych zarówno w Polsce. To wyjątkowe miejsca, które inspirują. W każdym z nich znajdą Państwo mnóstwo życiowych pomysłów – oryginalnych aranżacji i ciekawych rozwiązań, umożliwiających urządzenie całego domu: od jadalni przez salon i gabinet, aż po sypialnię.


Kiermasz mebli KLOSE w Czersku
ul Szkolna 13
wjazd od ul. Piaskowej

ZAPRASZAMY!
Zdjęcia aranżowane naszych mebli:

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.