4-03-19
Czersk. Relacja
Zimowisko Akademii Sukcesu w Czersku

Zimowisko w Akademii Sukcesu minęło energicznie i pożytecznie. Ferie skończyły się tydzień temu, ale w ostatni piątek aniołki przygotowane podczas zimowiska trafiły do gdańskiej fundacji Hospicjum Pomorze Dzieciom.

Aniołki już w sobotę stały się przedmiotem licytacji, podczas balu organizowanego przez Fundację. Piękne i oryginalne aniołki przygotowywali uczniowie IV klasy, wolontariusze z klasy III gimnazjalnej AS pod opieką nauczycieli i wielkim wsparciu przyjaciół Akademii.

Oprócz plastycznych prac charytatywnych AS-y z IV klasy podczas zimowiska zgłębiały tajniki chemicznych eliksirów, także okrywały tajemnice ukryte w budynku liceum, a wszystko to przeplatane było nietypowymi grami zręcznościowymi i szermierczym unihokejem. AS-y bawiły się także na wodnym torze przeszkód w aquaparku. Jeden dzień spędziły także na wycieczce do stolicy powiatu połączonej ze specjalnym seansem kinowym.

(HK)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.