1-05-19
Czersk. Tymczasowo jednostką zarządza dyrektor AZK
Zmiana na stanowisku dyrektora ZOF w Czersku

W dniu 14 kwietnia br. zakończyła pracę dotychczasowa dyrektor Zespołu Obsługi Finansowej w Czersku, Barbara Szałaj - Borowiec, która wystąpiła wcześniej z wnioskiem do burmistrza o rozwiązanie umowy o pracę. Tymczasowo funkcję szefa ZOF sprawuje Maciej Janikowski, dyrektor sąsiadującej z ZOF Administracji Zasobów Komunalnych w Czersku.

Burmistrz Przemysław Biesek – Talewski poinformował radnych na ostatniej sesji, że ma rozwiązanie zaistniałej sytuacji. Jeżeli ustne ustalenia zostaną podtrzymane, to od 1 czerwca br. dyrektorem ZOF w Czersku ponownie zostanie Jolanta Becker, która w 2015 roku zrezygnowała z szefowania właśnie tej placówce, a obecnie pracuje w innej jednostce samorządowej, gdzie wójt wstępnie wyraził zgodę na przeniesienie jej do innej gminy - gminy Czersk.

(red)
Fot. AZK Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.