5-10-20
Gm. Czersk. KOMUNIKAT
Zmiana zasad przyjmowania interesantów
w urzędzie miejskim


Od poniedziałku, 5 października, obowiązują nowe zasady przyjmowania interesantów w urzędzie. Burmistrz zdecydował o przywróceniu strefy obsługi interesanta na parterze budynku.

W związku ze zwiększającą się liczbą osób zarażonych koronawirusem w naszym województwie, burmistrz Czerska wprowadza nowe wytyczne dotyczące poruszania się po urzędzie interesantów. Na parterze budynku zostaje przywrócona strefa obsługi petentów. To właśnie tam powinny zgłaszać się osoby odwiedzające ratusz. Po zgłoszeniu się w tym punkcie, jego pracownik poprosi o podejście odpowiedniego urzędnika, a kiedy będzie to konieczne, wpuści interesanta do danego biura. Jednak jednocześnie w jednym biurze może przybywać tylko jedna osoba z zewnątrz.

W strefie obsługi interesanta wszyscy petenci, którzy będą chcieli przejść dalej, do środka urzędu, są zobowiązani do wypełniania ankiety kontaktowej. Wszystkie osoby przychodzące do urzędu mają obowiązek noszenia maseczek ochronnych oraz dezynfekcji rąk. Interesanci, którzy nie zastosują się do tych wymogów, nie będą obsługiwani.

UM Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.