Artykuł reklamowy

KONKRET KREDYT w CZERSKU. Nie dostałeś pożyczki w swoim banku? Przyjdź do nas!

Zapraszamy do nowo otwartego biura kredytowego w Czersku. W naszej ofercie znajdziesz zarówno pożyczki bankowe, jak i pozabankowe na oświadczenie (również bez BIK). Proces przyznania pożyczki jest bardzo szybki. Pomagamy naszym Klientom już prawie 20 lat. Wyróżnia nas odpowiedzialna sprzedaż produktów finansowych i uczciwe pośrednictwo z największą w Polsce siecią agencji finansowych... OFERTA:
Artykuł reklamowy

Gwarancja jakości!
Firma remontowo – budowlana

Zajmujemy się m.in. wykańczaniem wnętrz - pokoje, poddasza, budynki użytkowe, gospodarcze i inne. Świadczymy usługi w różnym zakresie. Jako jedna z nielicznych firm w regionie posiadamy certyfikat jakości wykonanych usług. Mamy doświadczenie w branży. Służymy fachowym doradztwem. Gwarantujemy solidne wywiązanie się z powierzonych nam zadań ZOBACZ OFERTĘ:
Artykuł reklamowy

To I edycja w Czersku – Festiwal Smaków Food Trucków już 21 i 22 maja na boisku bocznym na Stadionie Miejskim!

Festiwal Smaków Food Trucków w ramach Majówki z Borowiakiem przyjedzie do Czerska. Mobilne restauracje będą serwować pyszności z najróżniejszych stron świata. Burgery, frytki, makarony z woka, corn dogi, a może gruzińskie chinkali? Będzie w czym wybierać! Smakołyki serwowane przez restauracje na kółkach od lat przyciągają mieszkańców wielu miast Polski. Nadszedł czas, by odwiedziły Czersk. Dań, które na co dzień nie goszczą na naszych stołach, będzie można próbować aż przez dwa dni. Czym się wyróżniają? Czym w zasadzie są food trucki? W innych słowach to...
Artykuł reklamowy

Najlepsze sklepy, specjaliści i usługi z Warszawy i okolic

Coraz więcej czasu spędzamy w sieci - dobitnie świadczą o tym różnorodne sondaże i badania. Widać to zresztą gołym okiem - w niemal każdej kieszeni czy torebce znajdziemy nowoczesny smartfon, który bez problemu połączy się z siecią i umożliwi korzystanie z chociażby mediów społecznościowych. Nic więc dziwnego, że coraz większym zainteresowaniem cieszą się również inne serwisy, które najczęściej mają charakter lokalny. Wiele z nich znajdziemy chociażby w Warszawie i jej bezpośrednich okolicach, czego przykładem jest...
Artykuł reklamowy

JAZDA KONNA – ZAPRASZAMY. ŚWIETNY POMYSŁ NA MAJÓWKĘ I NIE TYLKO... (OFERTA, ZDJĘCIA)

Stajnia "Koń Polny" znajduje się w małej miejscowości Bartel Wielki, na Kociewiu (10 km od Czarnej Wody). Oferujemy możliwość skorzystania z jazdy konnej. Organizujemy wyjazdy konno do lasu, godzinne, kilkugodzinne lub całodzienne. Istniej także możliwość rozpoczęcia przygody jeździeckiej i nauki dla początkujących na placu. Prowadzimy też zajęcia z hipoterapii - zobacz OFERTĘ: